Tylko zalogowani mogš pisać w Shoutbox'ie.

~wieju przedwczoraj o 14:53
w czwartek godzina wieczorna wracam do gry
hessu dnia 19.10.2017 o 19:59
Pograł bym znów coś poleci ktoś jakiś serwer ?nie w temacie jestem ostatnio przy okazji pozdrawiam i do jutra
RuskiDywan dnia 18.10.2017 o 16:34
jak tam dzień mija?
RuskiDywan dnia 18.10.2017 o 16:33
dzień dobry
warzywo dnia 28.09.2017 o 11:52
witam wszystkich:)
bossik dnia 28.09.2017 o 09:29
No ta Xd jak to kilku letni członek Team POLAND w ET xDD
mazak dnia 28.09.2017 o 08:19
w ciemno
mazak dnia 28.09.2017 o 08:06
W sumie działa po tv spacja jest. Ale widać że typ nie ma wh bo widać naboje jak lecą z za dymu myśle że każdy by strzelał
mazak dnia 28.09.2017 o 07:43
link nie dziala
bossik dnia 27.09.2017 o 21:32
https://www.twitch.tv
/videos/177933481 XDD jak ktoś ma jeszcze kontakt z ciesem to można mu przekazać ze ma dobrych adminów xDDD
PANEL LOGOWANIA
Zgubione has?o Nie masz u nas konta? Zarejestruj si? teraz!
Najnowsze Poradniki
Baza frag movie 462 wyœ.
Jak grać w ET 2017 2439 wyœ.
Silent 0.9.0 1166 wyœ.
Public SERVERS ETPRO 2074 wyœ.
Streamy O ET 2287 wyœ.
Enhmod 6537 wyœ.
Regulamin wersja Nie... 1317 wyœ.
Zobacz więcej...
Ostatnio Widziani
~Googleonline
vudka2 godziny temu
hessu3 godziny temu
bossikdzisiaj o 11:09
vMarekvdzisiaj o 10:30
~wiejudzisiaj o 01:21
MANIEK INOwczoraj o 16:32
Goœci na stronie: 3 online

Mapping

Partnerzy

http://www.wolfeket.pl
Trickplanty 1-osobowe (Taktyka)
Napisane przez: G
Data: 30 sierpień 2010

Trickplanty 1-osobowe

1. Battery - wysadzenie rampy

Na mapie Battery można podlożyć dynamit w miejscu zaznaczonym kółkiem. Jest to bardzo użyteczne, gdy Covert Ops nie może zniszczyć rampy ładunkiem Satchel Charge. Dynamit można też podłożyć wcześniej, gdy rampa jeszcze nie jest zbudowana, ale alianci już się do tego szykują. Wtedy wybuch nastąpi np. 5 sekund po zbudowaniu rampy, całkowicie zaskakując przeciwnika.2. Radar - wysadzenie bramy głównej ( A )

Przy bardzo dokladnym ustawienia postaci gracza oraz celownika jest możliwość aby dynamit zawisł na bramie głównej na wysokości głowy. Podłożyny w tym miejscu dynamit może nie jest niemożliwy do rozbrojenia, ale powoduje, że niemiecki inżynier nie może położyć lub schować się za ciężarówką, aby rozbroić ładunek, ale stoi na widoku, zarówno z bunkra, jak i z drogi.3. Radar - wysadzenie bramy głównej ( B )

Dużo trudniejszy Trickplant niż poprzedni, ale niszczący ten sam obiekt. Najpierw musisz wskoczyć na budkę strażniczą, kolejnie na pierwszą lampę, a później strafejump na drugą lampę. Cała trudność polega na tym, żeby nie spaść z drugiej lampy. Tak podłożony dynamit jest praktycznie niemożliwy do rozbrojenia dla przeciwnika.4. Railgun - wysadzenie Command Post

Bardzo prosty trickplant. Ze schodków wskakujemy na CP, z niego na belkę pod sufitem i tam podkładamy dynamit. Jeśli nadbiegający inżynier będzie miał mało czasu na rozbrojenie, zapewne nie zdąży go rozbroić, a dodatkowo zapewne przy tej próbie także zginie.5. Railgun - wysadzanie sterowni działa ( A )

Tak podłożony dynamit, może nie jest niemożliwy do rozbrojenia, ale powoduje, że inżynier musi rozbrajać go nie mając żadnej osłony przed ogniem.6. Railgun - wysadzanie sterowni działa ( B )

Podkładamy dynamit za sterownią działa, tak jak na zdjęciu. Pozwala to zastawić pułapkę na inżyniera chcącego rozbroić ładunek.7. Railgun - wysadzanie sterowni działa ( C )

To trzecia możliwość wysadzenia sterowni działa na Railgun, ale planta musi być bardzo dokładna.8. Oasis - wysadzenie pompy w Old City ( A )

Dynamit pod pompę można podłożyć niedaleko od drzwi, ale musisz sie upewnić, że będzie wystawal poza krawędź murka.9. Oasis - wysadzenie pompy w Old City ( B )

Tutaj inżynier musi przebyć dalszą drogę od drzwi, ale za to może podkładać dynamit na leżąco, a i miejsce na podłożenie planty jest większe niż w poprzednim Trickplantcie.10. Oasis - wysadzenie South Gun ( A )

Bug ten został zlikwidowany na ETPro oraz od wersji 2,60, ale na modzie 2,55 nadal działa. Podłożenie dynamitu na kablach nad lampą zapewnia, iż nie ma komunikatu "Dynamite Planted".11. Oasis - wysadzenie South Gun ( B )

Bardziej niż trickplant jest to bardziej podpowiedź. Dynamit podłożony w tym miejscu wydaje się być łatwy do rozbrojenia, ale powoduje, że niemiecki inżynier klęczy plecami do drzwi i jest łatwym celem.12. Oasis - wysadzenie South Gun ( C )

Popularnym i dość łatwym do rozbrojenia jest podłożenie dynamitu na płycie ochronnej działa. Niemiecki inżynier musi się wtedy położyć na dziale, aby rozbroić ładunek. Jeśli jednak dynamit podłożymy z prawej strony działa, tak że po uzbrojeniu spadnie on poza płytę ochronną działa, jest tylko jedno miejsce skąd da się go rozbroić. Trzeba wskoczyć na krzesełko dla strzelców działa i położyć się na nim.13. Goldrush - wysadzenie Tank Barrier 1 ( A )

Gdy ciężko jest podłożyć dynamit w okolicach bariery ze względu na silny ogień przeciwnka, możemy podłożyć go na balkonie po zewnętrznęj stronie balustrady.14. Goldrush - wysadzenie Tank Barrier 1 ( B )

Podkładamy dynamit przed barierą, tak aby po uzbrojeniu najechał na niego czołg. Dzięki temu ładunek jest nie do rozbrojenia. Trickplant można zrówno wykonać przy pierwszej, jak i przy drugiej Tabk Barrier.15. Goldrush - wysadzenie Tank Barrier 1 ( C )

Bardzo wredny trickplant! Podkładamy dynamit na przodzie naszego czołgu, w momencie opuszczania Yard-u. Gdy czołg dojedzie do bariery dynamit wybucha i ją niszczy. Trickplant można zrówno wykonać przy pierwszej, jak i przy drugiej Tabk Barrier. Jednak, gdy czołg zostanie zniszczony zanim dojedzie do bariery, to nie dość, że dynamit nie wysadzi bariery to jeszcze może zabić żołnierzy z twojego teamu.16. Goldrush - wysadzenie Tank Barrier 2 ( A )

Można podłożyć dynamit na murku przy schodkach przy spawnie axis. Jest to o tyle trudne do wykonania, że miejsce planty jest tuż obok spawnu axis.17. Goldrush - wysadzenie Tank Barrier 2 ( B )

Innym miejscem (tutaj niestety też jesteś narażony na ostrzał podczas podkładania ładunku) jest daszek zdrugiej strony bariery. Możesz na niego zeskoczyć z góry, albo wskoczyć po innych przedmiotach.18. Goldrush - wysadzenie Tank Barrier 2 ( C )

Podkładamy ładunek w zaułku po prawej stronie czołgu obok schodów na górę. Miejsce o tyle dobre, że jesteś całkowicie schowany.19. Goldrush - wysadzenie Tank Barrier 2 ( D )

Podkładamy dynamit po lewej stronie czołgu za drugim załamnaiem ściany od bariery. Tutaj również mamy dobrą osłonę przed ostrzalem.20. Goldrush - wysadzenie Tank Barrier 2 ( E )

Bardzo mądry trickplant. Wskakujemy na barierę, z niej na murek. Rzucamy dynamit tak aby zablokował się ponad naszą głową o ścianę. Gdy go uzbroimy i zejdziemy na dół, dynamit zostanie zablokowany w ścianie.21. Goldrush - Truck Barrier 1

Dynamit podkładamy na barierce balkonu ponad Truck Barrier 1. W tym miejscu praktycznie jesteśmy niewidoczni dla przeciwników.22. Fueldump - wysadzanie mostu

Gdy chcemy zniszczyć most, podkładamy dynamit na jednym ze słupów (tak jak za zdjęciu). Powoduje to, że inżynierowie aliantów, którym i tak cieżko jest przejść przez most, aby rozbroić ladunek muszą podskakiwać na środku mapy będąc łatwym celem.23. Fueldump - wysadzanie MG Tower

Zamiast podłożyć ładunek u podstawy wieżyczki, podkładamy go na jej dachu. Trick efektowny, ale mało użyteczny.24. Fueldump - wysadzanie Fueldump

Trickplant ten, gwarantuje podłożenie dynamitu bez komunikatu "Dynamite Planted". Wchodzi na wieżyczkę na dachu nad Fueldumpem. Na barierce od strony objectivu podkładamy jeden dynamit, na nim troszeczkę dalej drugi. Gdy uzbroimy ten drugi i odejdziemy na bok, uzbrojony dynamit spada tuż obok Dumpa i po kilku sekundach wybucha.25. Fueldumo - wysadzanie Command Post

Jest to generalna podpowiedź jak wysadzać CP; rzucamy dynamit na CP i podskakując uzbrajamy go. Ważne, aby dynamit nie wystawał poza krawędź CP, gdyż wtedy można go rozbroić z ziemi. Tak podłożony dynamit zajmuje dużo więcej czasu, nim inżynier przeciwnika go rozbroi.
Artykuł napisany dla WolfekET.pl.
[Komentarzy: 5]   [Czytał: 5803]
Komentarze
matchji dnia 14.06.2011 o 17:56
1 pytanie jak zrobiles to cfg grafike jak na screenach ?.
DydziuPMI dnia 18.03.2012 o 12:43
movie cfg
execly dnia 05.05.2012 o 13:48
Bardzo przydatna taktyka .
GTraxX dnia 12.06.2012 o 11:05
Fajne tricki, dobrze by lłoby zrobić filik z wszystkimi
Kozaa dnia 07.06.2013 o 20:37
na polskiej vodce nie działają Trickplanty bo sam sprawdzałem
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 83% [5 głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 17% [1 głos]
Dobre Dobre 0% [żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [żadnych głosów]
Losowe Zdjęcia
Nasi Partnerzy

SKmedix - Personal Website

3style

http://etw-funzone.eu/

Zabijaka.pl - Zabójcza jakość, wystrzałowa cena

Pukawka

gamestv

ET:Legacy

Statystyki Strony
Osób online: 3
Zarejestrowanych: 3 178
Najnowszy User: RuskiDywan
Głównych Administratorów: 3
Administratorów: 3
Unikalnych wizyt: 7 073 430
Unikalnych wizyt dziœ: 2 499
Wszystkich artykułów: 148
Wszystkich newsów: 112
Wszystkich plików: 1 038
Wszystkich pobrał: 269 016
Wszystkich postów: 21 113
Wszystkich komentarzy: 1 871
Wszystkich zdjęć: 131
W cišgu ostatnich 24 godzin naszš strone odwiedziło 6 użytkowników:
~Google, vudka, hessu, bossik, vMarekv, ~wieju

Najwięcej osób online (115) było dnia 27 grudzień 2012 r. o godzinie 22:10.
Website hosted by SKmedix.pl